Pohyboví šikulové

AKTUALNÍ INFORMACE naleznete přímo na stránkách pohybovisikulove.webnode.cz


Kroužek vznikl v rámci školního klubu při ZŠ ve Vinařicích, kde hlavním cílem bylo zaměřit se na pohybovou aktivitu dětí v předškolním věku. 

Dnes už kroužek funguje i na Kladně. Zaměřujeme se na všeobecný rozvoj pohybu a pěstování sebedůvěry. Pro každé dítě je důležité mít zafixované základní a správné pohybové stereotypy. Hlavní náplní jsou základy gymnastiky, smysl pro rytmus, pohybové hry, překážkové dráhy, atd. Při cvičení využíváme různé pomůcky, např. měkké míče, umělé překážky, pěnové válce, stepy, bosu, padák a mnoho dalšího. 

 Kapacita jedné hodiny kroužku na Kladně je MAX 14 dětí. V tomto počtu je možné se šikulům věnovat individuálním způsobem, což má ve výsledku větší úspěch při zvládnutí základních pohybů. 

Kroužek POHYBOVÍ ŠIKULOVÉ vede Mgr. Jitka Hálová, která je učitelkou TV a absolventkou navazujícího magisterského studia tělesné výchovy na FTVS. 

Co o kroužku říkají rodiče 

Úžasný....jiné slovo nemám. Dcera má ráda děti, milé lidí, pohyb a hudbu tady je všeho dostatek. Moc se na každou hodinu těší a neexistuje že by vynechala. Moc děkujeme za zprostředkování a doporučujeme:)

Včera jsme se synem (necelé 4 r) poprvé navštívili Pohybové šikuly. Vylítaný po perfektně připravené hodině stále nechtěl domů - odcházeli jsme poslední a hned se ptal, kdy půjdeme zas.. to myslím hovoří za vše☺.. jdeme rezervovat další hodinu👍


Výborné!!!!!!!! Mohu jen a jen doporučit. Trenérky jsou úžasné, milé. Prostředí super. Syn se pokaždé na cvičení těší  :) videa jsou skvělá :)

Šikulové jsou boží a moc doporučuji všem rodičům, kteří chtějí svým dětem dopřát pohyb hravou a zábavnou formou! Je skvělé vidět a vědět, že se dítě těší na další hodinu. Doma se potom sobě a panenkám snaží vytvořit to, co bezva trenérky dětem na cvičení. Děkujeme! 

Na kroužek chodíme od jeho začátku tady na Kladně. Úžasné. Syn se těší na každou hodinu. Paní trenérky má rád. Přístup k dětem i rodičům perfektní. Kroužek doporučuji:)

Začali jsme chodit se starším synem, aby se vyřádil, spřátelil a hlavně něco naučil, a když to viděl ten mladší, tak se přidal automaticky, protože je tady nejen trénink, ale taky kopec srandy :-) To, co pro kluky chci!

Pohybové šikuly doporučuji všem rodičům, co chtějí, aby si jejich děti nenásilně a zábavnou formou budovaly pozitivní vztah k pohybu. Emča se těší na každou hodinu pod vedením skvělé paní trenérky. 

Včera jsme se synem (necelé 4 r) poprvé navštívili Pohybové šikuly. Vylítaný po perfektně připravené hodině stále nechtěl domů - odcházeli jsme poslední a hned se ptal, kdy půjdeme zas.. to myslím hovoří za vše☺.. jdeme rezervovat další hodinu👍