Reference

Určitě doporučuji. Jitka Hálová je neskutečně pozitivní člověk. Byla jsem na tréninku zatím jen 4x, baví mě to čím dál víc. Myslím, že postupuje ke každému hodně individuálně. Ze začátku se na mě nevrhla a nevyděsila, jako většina trenéru, ale postupně trpělivě všechno vysvětlila a ukázala. Jak se zlepšuji, přidáváme na intenzitě a Jíťa umí motivovat. Každý trénink je jiný, žádný stereotyp, dokonce vše umí přizpůsobit aktuální náladě nebo nějaké momentální zdravotní indispozici. Ví o čem mluví. Já jsem nadmíru spokojená.

Jitka je velmi pozitivní a energická trenérka. Začali jsme se synem k Jitce chodit na tréninky zhruba před 3 měsíci a jsme naprosto nadšení. Po každém tréninku cítíme, že tělo dostalo zabrat v tom správném slova smyslu. Jíťa dokáže povzbudit a motivovat, i když si člověk myslí, že už nemůže... každý trénink má skvěle připravený. Mohu všem vřele doporučit, ať už skupinové nebo osobní tréninky s Jitkou... nebojte se začít v jakémkoliv věku :)


Dlouho jsme odolávala a říkala si, že je blbost chodit cvičit někam do posilovny a mít osobního trenéra...že budu radši cvičit a běhat venku. Ale pohled do zrcadla mě jednoho dne utvrdil v tom, že je potřeba podniknout něco radikálnějšího a mít nad sebou bič.Jsem moc ráda, že jsem se k tomu odhodlala a má osobní trenérkou je právě Jitka. Je to moc milá, lidská, veselá holka, kterou její práce opravdu baví. Na každý trénink se připravuje a šije ho každému na míru. Nikdy bych nevěřila, že mě budou tréninky bavit a budu se na ně těšit :-)! Neváhejte a jděte cvičit taky! :-)

Vřele velmi doporučuji, je úžasně pozitivní a motivující trenérka. Přišla jsem k ní absolutně bez kondice a ten posun díky Jítě precizně a na míru sestaveným tréninkům je obrovský, dokáže přesně vysvětlit, ukázat a motivovat, vždy je plná elánu a úsměvu. Nezapomněla v době Covidu a posílala tréninky i při něm. Je hodně motivující a má skvělý osobní přístup. Tréninky jsou pokaždé jiné a pokaždé velmi trefně a precizně připravené. 🙂👏

Dokáže neuvěřitelným způsobem motivovat k výkonům. I když je člověk na pokraji sil, ještě z něho něco dostane.A tím pádem se k vytoužené postavě dostane dřív. 

Připraví trénink na míru, skvěle motivuje, s trpělivostí vše vysvětlí. A hlavně, vše je také schopná názorně předvést :) 

Jíťa je perfektní trenérka :) je přátelská, pečlivá, zodpovědná a hlavně velmi ochotná. Soukromky s Jíťou jsou velice zábavné ale občas i pěkně náročné, což k tomu patří! Kromě toho, že Jíťa vybírá vhodné cviky a dohlíží na jejich správné provedení, dokáže mě svým přístupem motivovat a posunovat laťku stále výš. Jsem ze cvičení nadšená a chtěla bych ti Jíťo poděkovat!! 

Dlouho jsem nemohla najít cvičení, které by mi vyhovovalo a kde by jsem cítila, že se sebou opravdu něco dělám a má to nějaký účinek. S kamarádkou jsme se proto rozhodli najít si osobního trenéra a s Jíťou to byla trefa do černého. Každý trénink je trochu jiný a opravdu ze sebe vydáte všechno. Jíťa je fakt ďábel a jsem ráda, že jsme jí našli. Můžu jedině doporučit. :) 

S kamarádkou jsme hledaly trenérku, která by se nám věnovala na plno a trénink připravovala přímo pro nás a přesně taková Jíťa je. Každý trénink je připravená,nabitá energií a motivací kterou nám předává. :) Všem můžu jen doporučit. 

Aktivace hlubokého stabilizačního systému za účelem vyrovnání bederní páteře - paráda! Tělo krásně reagovalo jak mělo díky profesionálně sestavenému tréninku. Díky kouči, těším se na příště ;-)

Trenérka Jitka je skvělá, pozitivní energie má na rozdávání, vše vysvětlí a ukáže. Hodina kruháče s Jitkou je suprová, všem doporučuji přijít vyzkoušet. :-)

Báječná trenérka, milá holka, co neví zjistí. Zábavné tréninky, které vám rozhodně něco dají a budou vás bavit :-)