Reference

Jitka je velmi pozitivní a energická trenérka. Začali jsme se synem k Jitce chodit na tréninky zhruba před 3 měsíci a jsme naprosto nadšení. Po každém tréninku cítíme, že tělo dostalo zabrat v tom správném slova smyslu. Jíťa dokáže povzbudit a motivovat, i když si člověk myslí, že už nemůže... každý trénink má skvěle připravený. Mohu všem vřele doporučit, ať už skupinové nebo osobní tréninky s Jitkou... nebojte se začít v jakémkoliv věku :)


Dlouho jsme odolávala a říkala si, že je blbost chodit cvičit někam do posilovny a mít osobního trenéra...že budu radši cvičit a běhat venku. Ale pohled do zrcadla mě jednoho dne utvrdil v tom, že je potřeba podniknout něco radikálnějšího a mít nad sebou bič.Jsem moc ráda, že jsem se k tomu odhodlala a má osobní trenérkou je právě Jitka. Je to moc milá, lidská, veselá holka, kterou její práce opravdu baví. Na každý trénink se připravuje a šije ho každému na míru. Nikdy bych nevěřila, že mě budou tréninky bavit a budu se na ně těšit :-)! Neváhejte a jděte cvičit taky! :-)

Dokáže neuvěřitelným způsobem motivovat k výkonům. I když je člověk na pokraji sil, ještě z něho něco dostane.A tím pádem se k vytoužené postavě dostane dřív. 

Připraví trénink na míru, skvěle motivuje, s trpělivostí vše vysvětlí. A hlavně, vše je také schopná názorně předvést :) 

Pozitivní energií nabitá Jíťa, která dokáže vyburcovat k nejlepším výkonům.. Neseďte doma na gauči a jděte vyzkoušet hodinu pod jejím vedením, nebudete zklamáni :) 

Jíťa je perfektní trenérka :) je přátelská, pečlivá, zodpovědná a hlavně velmi ochotná. Soukromky s Jíťou jsou velice zábavné ale občas i pěkně náročné, což k tomu patří! Kromě toho, že Jíťa vybírá vhodné cviky a dohlíží na jejich správné provedení, dokáže mě svým přístupem motivovat a posunovat laťku stále výš. Jsem ze cvičení nadšená a chtěla bych ti Jíťo poděkovat!! 

Jiťuli vám všem jedině doporučuji! Skvělá motivatorka, vyhecuje vas k většímu výkonu, lepšímu výsledku. Poradí, pomůže, vše skvěle vysvětlí, naučí techniku, ale tak mile a skvěle, že si sní nidky nepřipadáte jako ňouma, kterému to nejde :) vždy vás povzbudí. Na jejich skupinovkách je moc příjemná atmosféra, skvely kolektiv a do toho její milý usměv, který vám dodá energii. Je prosta skvělá :D neváhejte a jděte sní makat! :) 

Dlouho jsem nemohla najít cvičení, které by mi vyhovovalo a kde by jsem cítila, že se sebou opravdu něco dělám a má to nějaký účinek. S kamarádkou jsme se proto rozhodli najít si osobního trenéra a s Jíťou to byla trefa do černého. Každý trénink je trochu jiný a opravdu ze sebe vydáte všechno. Jíťa je fakt ďábel a jsem ráda, že jsme jí našli. Můžu jedině doporučit. :) 

S kamarádkou jsme hledaly trenérku, která by se nám věnovala na plno a trénink připravovala přímo pro nás a přesně taková Jíťa je. Každý trénink je připravená,nabitá energií a motivací kterou nám předává. :) Všem můžu jen doporučit. 

Aktivace hlubokého stabilizačního systému za účelem vyrovnání bederní páteře - paráda! Tělo krásně reagovalo jak mělo díky profesionálně sestavenému tréninku. Díky kouči, těším se na příště ;-)

Trenérka Jitka je skvělá, pozitivní energie má na rozdávání, vše vysvětlí a ukáže. Hodina kruháče s Jitkou je suprová, všem doporučuji přijít vyzkoušet. :-)

Báječná trenérka, milá holka, co neví zjistí. Zábavné tréninky, které vám rozhodně něco dají a budou vás bavit :-)